top of page

Szkolenia językowe - to tylko 21 zł za 1h.

Zapisz się na nasze najnowsze kursy językowe.

Szkolenie 60 h. , kończymy zajęcia w czerwcu 2023 r. ,startujemy w drugiej połowie lutego 2023 r. Wszystkie kursy językowe tylko 1250 zł za 60h. tj. 21 zł za godzinę (taniej raczej nie znajdziesz) . Zajęcia odbywają się stacjonarnie w grupach od 7 do 9 osób w Sopot (Sopot Wyścigi) -150 m. od dworca Sopot Wyścigi.

W naszej ofercie kursy językowe: anielski, niemiecki, hiszpański, polski dla obcokrajowców realizowane na różnych poziomach nauki języka od A0- podstaw do C1, a także Business English- specjalistyczny dla osób stworzony dla ludzi pragnących komunikować się po angielsku w pracy, znaleźć zatrudnienie w środowiskach międzynarodowych lub rozszerzyć swoją działalność na rynek zagraniczny, hiszpański od podstaw z wykładowym angielskim z native speaker j.hiszpańskiego.


Aby skorzystać z naszej oferty szkoleniowej zapraszamy na naszą stronę www.centrumedukacja.com lub FB, gdzie znajdziecie Państwo szersze informacje o oferowanych kursach i innych szkoleniach np. komputerowych Na naszej stronie www możecie Państwo bezpośrednio zapisać się na kurs/szkolenie. Zapraszamy również po informacje do naszego biura, które mieści się przy ul. Jana z Kolna 35 , Sopot Wyścigi (150 m. od stacji SKM Sopot Wyścigi) .


Czas na zmiany, czas na samorozwój zawodowy !

Zainwestuj w siebie !

29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page