top of page

Zakończyły się bezpłatne językowe kursy.

W związku z zakończeniem projektów z funduszy europejskich w bieżącym roku 2023 nie przewidujemy żadnych projektów finansowanych z w/w funduszy. Najprawdopodobniej możemy spodziewać się jakiś pierwszych informacji na temat tego typu kosów w pierwszej połowie 2024 r., a wdrożenie ich może najszybciej rozpocząć się z wrześniem 2024 r.
Nie oznacza to, iż zamknięta jest droga do kursów różnego, innego typu np. zawodowych lub innych ponoszących kwalifikacje. Jako firma będziemy obserwowali tą sytuacje i informowali Państwa na naszych stronach. W tym celu zachęcamy do włączenia obserwacji naszych informacji na naszej stronie Facebook ( kliknij tu przejście do strony FB) zaznaczając chce otrzymywać bieżące aktualności , informacje. W ten sposób nie przegapicie Państwo żadnych informacji o bezpłatnych kursach organizowanych przez naszą firmę w przyszłości.


Na tą chwilę niestety wszędzie takie projekty zostały zakończone lub się kończą .


Zachęcamy jednak do zapoznania się z naszą aktualną ofertą językową w zakładce "kursy językowe" , gdzie znajdziecie Państwo aktualne i najtańsze kursy realizowane przez znanych wam lektorów z wielu poprzednich zajęć.


Do zobaczenia

RAdek

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page